1969 yılında kurulan Hisense, 160’tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilen ürünleri ile Dünya’nın tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

Hisense Group’un Qingdao, Shunde, Huzhou, Çekya, Güney Afrika, Meksika’da bulunan 14 adet entegre sanayi tesisi vardır. Ayrıca Qingdao, Shenzhen, ABD ve Almanya’da 17 adet AR-GE merkezi bulunmaktadır. Hisense’ in küresel bir işbirliğine dayalı olarak kurduğu AR-GE merkezlerinde 3.000’den fazla Yüksek Lisans derecesine ve 100’den fazla Doktora derecesine sahip, toplamda 7.000 AR-GE personeli bulunmaktadır.

Hisense, Multimedya Ürünleri, İletişim Endüstrisi, Bilgi İletişim Teknolojisi, Ev ve Ticari Aletler, Modern Endüstri, Klima Sistemleri alanlarında ürettiği yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Hisense, çeşitli ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi ve pazarlanması için IBM, Hitachi gibi güvenilir küresel şirketlerle stratejik ortaklıklara sahiptir.

“Teknoloji, Kalite, Dürüstlük ve Sorumluluk” ilkeleri ile üretim faaliyetlerini sürdüren Hisense,  her geçen yıl enerji verimliliği daha yüksek, çevre dostu ürünler geliştirmektedir. Hisense çevreye duyarlı üretim teknolojilerinin yanı sıra dünya genelinde afetten etkilenen, gelişmemiş, ekonomik durumu düşük vb. bölgelerde eğitim faaliyetlerine destek vermektedir.

Ayrıca UEFA EURO 2016, 2018 FIFA Dünya Kupası, UEFA EURO 2020 ve 2022 FIFA Dünya Kupası gibi dünyanın önde gelen spor etkinliklerine sponsor olmaktadır. 

 

Tanıtım Videosu